Drukuj

Już po raz 16 na poznańskim osiedlu Szczepankowo-Spławie odbędzie się Majówka z koniem. Tym razem dwa najważniejsze elementy sportowej imprezy to: sobotni konkurs klasy C na czas (nagrody 4 200 PLN) i Grand Prix z pulą 15 500 PLN. Zapamiętajcie datę 11-12 maja.

132

Zmagania skoczków trwać będą codziennie od rana do późnych godzin popołudniowych, a konie i jeźdźcy pokonywać będą parkury od 55 do 135 cm. Łączna pula nagród w konkursach od klasy P do C wynosi 26 000 PLN. Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają na uczestników konkursów towarzyskich. Jak zawsze przy imprezach organizowanych przez KS Jumping Events, specjalne zmagania przewidziano dla amatorów w konkursie GPA.  Kibice będą mogli podziwiać też najmłodszych na kucach. Tym razem pojadą oni już w sobotę rano i potem, jak zawsze przed niedzielnym Grand Prix, w przebraniach, w specjalnej formule konkursu – tym razem z limitem czasu. Atrakcją pozasportową tegorocznej Majówki będzie występ kaskadera konnego Pawła Apolinarskiego.

 
Jak zawsze na obrzeżach parkuru będzie wiele atrakcji dla całych rodzin: przejażdżki na kucykach (w tradycyjnej formule oraz jako pony games), mini parkur, place zabaw, stoiska gastronomiczne i handlowe.

Na zdjęciu zwycięzca Grand Prix Majówki 2018 - Łukasz Brzóska

Propozycje i panel zgłoszeń TUTAJ

Wydarzenie na FB TUTAJ

więcej na na www.majowkazkoniem.pl

Fot. Asia Bręklewicz